jesien_89529230_S_tre
west psycholog4.jpg

W nagłych przypadkach

W nagłych przypadkach zawsze możesz liczyć na pomoc tel.: 81 443 14 88 

O Naszym Centrum

Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Compos Mentis zostało założone w 2010 roku przez mgr Justynę Chabros. Działalność Centrum ukierunkowana jest na niesienie pomocy psychologicznej. Obszary działania obejmują: psychoterapię, diagnozę, rehabilitację neuropsychologiczną oraz szkolenia.

CPT Compos Mentis prowadzi również działalność w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń. Od 2012 roku posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00094/2012).

Ciągłe podwyższanie kwalifikacji przez naszych specjalistów stanowi gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. 

Kiedy warto ?

Najprostsza odpowiedź na to pytanie brzmi:  Z A W S Z E  ! 

Niezależnie od tego czy życie przebiega harmonijnie czy obfituje w problemy, spotkanie z psychologiem zawsze jest przydatne. Dobry specjalista potrafi wzmocnić pozytywne cechy, pomóc w rozwoju i wyznaczeniu kolejnych celów życiwych, pomóc w ustaleniu ich hierarchii.  

 

Dobry specjalista potrafi wpłynąć by praca nad sobą przełożyła się na jeszcze lepsze efekty, potrafi wpłynąć by życie rodzinne jak i zawodowe przynosiło więcej radości i satysfakcji. 

W przypadku osób nie wierzących we własne możliwości,  narażonych na stes, borykających się z problemami dobry specjalista potrafi wydobyć mocne strony osobowości i wskazać drogi rozwiązania trudnych zadań jakie stawia przed nami życie.