psycholog lublin front11.jpg

O Naszym Centrum

Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Compos Mentis zostało założone w 2010 roku przez mgr Justynę Chabros. Działalność Centrum ukierunkowana jest na niesienie pomocy psychologicznej. Obszary działania obejmują: psychoterapię, diagnozę, rehabilitację neuropsychologiczną oraz szkolenia.

CPT Compos Mentis prowadzi również działalność w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń. Od 2012 roku posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00094/2012).

Ciągłe podwyższanie kwalifikacji przez naszych specjalistów stanowi gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. 

Gabinet Psychoterapii

W ramach Centrum Psychologiczno - Terapeutycznego "Compos Mentis" można skorzystać z pomocy różnych specjalistów. Dla ułatwienia znalezienia odpowiedniego specjalisty stworzyliśmy gabinety odpowiadające zakresowi kompetencji poszczególnych specjalistów. Są to Gabinet Psychologa, Gabinet Neuropsychologa, Gabinet Psychoterapii, Gabinet Psychologa Dziecięco-Młodzieżowego, Gabinet EEG Biofeedback, Gabinet Neurologa, Gabinet Rehabilitacji, Gabinet Psychiatry.

W obecnej chwili znajdujecie się Państwo w Gabinecie Psychoterapii

Można wybrać swojego specjalistę :

 Psychoterapeuta - mgr Justyna Czernicka (Chabros)  - psychoterapia indywidualna

 Psychoterapeuta - mgr Anna Dembowska - psychoterapia indywidualna

 

Zachęcamy również do odwiedzenia : 

Gabinetu Terapii Par       

Gabinetu Terapii Rodzin

 

 

 

 Każdy z Psychoterapeutów specjalizuje się w określonym zakresie pomocy. Jeżeli jest to pierwszy kontakt z naszym Centrum polecamy bezpośredni kontakt z Kierownikiem naszego Centrum, który pomoże Państwu w wyborze specjalisty w zależności od zgłaszanego problemu.