psycholog lublin front9.jpg

O Naszym Centrum

Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Compos Mentis zostało założone w 2010 roku przez mgr Justynę Chabros. Działalność Centrum ukierunkowana jest na niesienie pomocy psychologicznej. Obszary działania obejmują: psychoterapię, diagnozę, rehabilitację neuropsychologiczną oraz szkolenia.

CPT Compos Mentis prowadzi również działalność w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń. Od 2012 roku posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00094/2012).

Ciągłe podwyższanie kwalifikacji przez naszych specjalistów stanowi gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. 

Opinie psychologiczne

Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Compos Mentis zajmuje się przygotowywaniem różnego typu opinii specjalistycznych mogących służyć naszym Klientom jako dokument w różnego typu postępowaniach. Opinie sporządzane są w zależności od potrzeby i celu ich przeznaczenia, zawsze na podstawie przeprowadzonych badań i testów psychologicznych. 

 


Prosimy zatem pamiętać, że w skomplikowanych przypadkach sporządzenie i wydanie opinii psychologicznej może zająć nawet do miesiąca czasu ( biorąc pod uwagę potrzebę kilkukrotnych spotkań ).  Oczywiście w mniej skomplikowanych sprawach czas ten jest odpowiednio krótszy (około tygodnia)

W dzisiejszych czasach niejednokrotnie wszyscy jesteśmy zabiegani. Dlatego często spotykamy się z potrzebą wyrażaną przez naszych Klientów uzykania opinii specjalisty "od ręki" - w jak najkrótszym czasie. 
Niestety nie jest to możliwe i nie wynika z naszej niechęci lecz z odpowiedzialności za dokumenty (opinie , zaświadczenia) sporządzane i wydawane przez pracowników naszego Centrum.

Koszt sporządzenia opinii jest uzależniony od zastosowanych metod i użytych testów oraz ilości spotkań diagnostycznych 


Płatność odbywa się na podstawie wystawionego rachunku .
Płatność może być dokonana gotówką lub przelewem na konto.